Oana Zavoranu a rabufnit iar pe Facebook: "Ciocu mic, slugilor, ca nu aveti glumite in program cu mine"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Oana Zavoranu a rabufnit iar pe Facebook: "Ciocu mic, slugilor, ca nu aveti glumite in program cu mine" Empty Oana Zavoranu a rabufnit iar pe Facebook: "Ciocu mic, slugilor, ca nu aveti glumite in program cu mine"

Mesaj Scris de DeepEvil Mar 25 Aug - 17:53

Oana Zavoranu a rabufnit iar pe Facebook: "Ciocu mic, slugilor, ca nu aveti glumite in program cu mine" Media_10
Oana Zavoranu este decisa sa isi faca dreptate si sa ii pedepseasca pe toti cei care au furat-o.

"Mi-e cumplit de dor de tot ce insemni tu ,sufletul si fericirea mamii....(n.r. este vorba despre Marty).

Cand o sa ajungi acasa,pentru tine mami o sa castige tot,si o sa arate ca mereu a avut sange de invingatoare si poti fi mandru de ea,asa cum si tu,ai stat la greu langa mami si ai facut-o cea mai mandra!
Oana Zavoranu a rabufnit iar pe Facebook: "Ciocu mic, slugilor, ca nu aveti glumite in program cu mine" Media_11
Balivernele inventate de cretinici,lacatuse,si alte oratanii,sunt doar pt prostii care isi pierd timpul ascultandu-i...dar CNA nu doarme,av mei nu dorm,si daca doarme CNA-ul,il trezesc eu...
INTRE TIMP AM MULTA TREABA CA AM MAI BIFAT O VICTORIE,( pe care desigur o fasaitura de em de Dum seara cu unul cu niste ochelari strambi si sacouri stamte sau largi in functie de ce capata emisia respectiva,ca nu are hainele lui si imprumuta,el are doar ceva bluze jumulite si adidasi rupti:)))),va dezinforma),si anume,ca ,L-AM FACUT PE UNUL DINTRE SARLATANII CARE AU INCERCAT SA DEVALIZEZE AGRICOMEXUL SI STATUL ROMAN,DRAGOS IONEL STOIAN,sa fuga din actionariatul berlona ltd,si sa incerce sa il puna( fara vreo sansa saracul), pe unul rigani,un pusti tare apt ,( la fel colectionat de off shore-uri...vezi BARBERIA,METROPOLIS,etc...ca daca vorbesc eu inceoe razboiul),de 'numai'78 de primaveri:))))),cica in locul lui

Eu ajung si la DNA SI PESTE TOT,in timp ce slugile dezinformate si cu spume vizibile prin colturile gurilor nespalate,ca de dinti nici nu incape vorba,va spun NUMAI BALIVERNE....
Da,eu nu am functii...sunt zero barat...dar nu stiu cum se face ca NIMIC NU SE FACE FARA SEMNATURA SAU ACORDUL MEU!....
SUNT TOT CE NU ERA NICI MOARTA,CI DOAR TATA,FRAIERILOR DEZINFORMATI!!!!!
Asa ca...sictir cioclii cocliti ca pt mine la cine sunt eu acum,sunteti doar niste SLUGI RATATE SI MOARTE DE FOAME,care mancati o jumate de covrig daca aveti 2 vorbe de la 'falita,neimportanta,ratata,blestemata,befericita,agramata,pastilata...,si ce dracu va mai trece prin creierasii aia zguduiti,ca ma P-S PE VOINCU MARE JET!!!...si daca vreti dezvaluiri,am eu de voi de nu aveti aer....asa ca intre noi cei din showbizz,cica:)))
Ciocu mic slugilor ca nu aveti glumite in program cu mine!
Si nu am de dat socoteala nimanui...iar Iordanescu care a avut mare noroc ca nu am auzit aseara ca bombanea 'taiati microfonu' lu' asta',ii reamintesc ca am vb frumos de el si sa isi vada de 'calatoriile lui astrale',ca am eu alte 'calatorii de-ale lui' de mi-e rusine de risinea lui...
Ia sa stati voi frumos si sa aveti o atitudine decenta cand vb de sau cu mine,ca nu avem prietenii...
Dl av Tonel Pop,va multumesc ca sunteti un om de caracter,rar in mozeria din jur...va respect si contati vreodata pe mine...in rest sunteti toti...nistte stricati!!!
Iar pe fanii mei ii pup si ii imbratisez", a scris Oana pe reteaua de socializare.
Autor: V.P.

DeepEvil 
(online)
(offline)

DeepEvil

Fondators
Mesaje : 458
Data de inscriere : 14/11/2013
Varsta : 101
Localizare : Miami Beach

https://enjoygame.forumgratuit.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum